Категория: Новости


З 2 по 4 вересня 2017 року в Секретаріаті IWUF у Пекіні, Китай, відбулася перша зустріч новоствореної Градаційної Комісії IWUF. Головував Ентоні Гох, виконавчий віце-президент IWUF, на зустрічі взяли участь 15 членів, призначених президентом IWUF Ю Цзайцін.

2 вересня завершуючи ряд презентацій, групових дискусій та пленарних засідань, та оголошення плану триденної зустрічі, головною доповіддю містер Гох відкрив нараду. Після привітання він заявив, що метою зустрічі було розроблення напряму для Градаційної програми оцінювання IWUF Duanwei. Він також зазначив, що очікувана презентація відбудиться на 14-му Конгресі, який відбудиться у вересні в Казані.

Урс Кребс, менеджер проекту Градаційної системи оцінювання IWUF, виступив з доповіддю щодо порядку денного та загальних керівних принципів класифікації системи IWUF. Чжан Юпін, заступник Голови Комісії та віце-президент Китайської Асоціації ушу виступила від імені Асоціації і заявив, що асоціація повністю підтримає IWUF у всіх своїх зусиллях щодо започаткування та впровадження системи оцінювання IWUF Дуаньвей. Чжан Лупін, член Комісії, дав загальне уявлення про китайську систему Wushu Duanwei (Ушу дуань) та поділився досвідом програми в Китаї. Для кращої інтерактивної дискусії учасники були розділені на дві окремі групи під керівництвом Івонн Лін та Іван Квок відповідно. Результати обговорення були представлені всім учасникам.

Протягом наступних двох днів сесії члени Комісії досягли загального консенсусу щодо ряду тем, включаючи пілотні проекти, структуру класів та рангів, плани з маркетингу та просування товарів тощо. Перше засідання комісії з оцінювання комітету IWUF було закінчене 4 вересня.